İçeriği Görüntüle
Arama

Pandemi Günlerinde Ergenlik

2017 yılından bu yana UNFPA Türkiye Ofisi iş birliği ile “Ergen Sağlığı” çalışmaları kapsamında sürdürdüğümüz toplantı dizisi bu yıl pandemi nedeniyle eğitim sisteminin ve öğrencilerin öncelik ve gündemlerinin değiştiği bir dönemde gerçekleşti.

24-25-26-27 Kasım 2020 tarihlerinde saat 15:30 – 17:00 aralığında online olarak düzenlenen oturum ve atölyelerde yeni normalin getirdiği ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ergenlerin gelişim süreçleri ve sağlığı konuşuldu.

Dünya Sağlık Örgütü, UNFPA Türkiye Ofisi, Akademisyenler ile alanda çalışan Psikolojik Danışman ve Uzmanların konuşmacı ve atölye yürütücüsü olarak katıldığı oturum ve atölyelerde; yerelden globale araştırma ve çalışmalar konuşuldu, sorular yanıtlandı. Toplantılarımızı ağırlıklı rehberlik ve psikolojik danışman, psikolog, öğretmen ve ebeveyn olmak üzere 1000’e yakın kişi izledi.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olarak düzenlenen Kasım Buluşmaları 2020’nin video kayıtları YouTube kanalımızdan, basılı özet raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Raporu Görüntüle
Kapat